Drodzy Rodzice, Przyjaciele naszego Przedszkola!
Corocznie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jednak w tym roku chcemy to zrobić w inny niż dotychczas sposób…
W związku z tym zapraszamy Państwa na „Kiermasz serc – gramy z WOŚP”, który odbędzie się w dniach: 23-25 stycznia 2024r. oraz podczas spotkań z dziadkami.

• Lokalizacja: korytarz koło gabinetu dyrektora przy ul. Wronieckiej 12 oraz w przedszkolu w Bininie. Ze względów organizacyjnych stoisko z pracami dzieci z oddziałów w szkole mieścić się będzie przy ul. Wronieckiej 12, obok gabinetu dyrektora.
  • Podczas kiermaszu, za dobrowolną kwotę, będą mogli Państwo zakupić różnorodne prace plastyczne, przygotowane specjalnie na tę okazję przez naszych przedszkolaków.
  • Kwota zebrana podczas kiermaszu zasili zbiórkę sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrorogu.

Liczymy na Państwa! ♥️
    Do zobaczenia na kiermaszu – SIEMA!