Funkcjonowanie placówki w okresie ferii zimowych.

Szanowni Państwo,

W okresie 12-23.02.2024 r. w Wielkopolsce trwać będą ferie zimowe. W latach poprzednich do przedszkola w tym czasie uczęszczało ok. 50 dzieci. Dlatego też w celu zaplanowania optymalnego funkcjonowania placówki, m.in. wyżywienia prosimy o informację, czy Państwa dziecko będzie obecne w przedszkolu w ww. dniach:

• Zajęcia będą odbywały się w budynku przy ul. Wronieckiej 12 w Ostrorogu.
  • W tym czasie nie będzie dowozów i odwozów autobusowych.
  • Dzieci zapewnione mają I oraz II śniadanko + obiad.
    • Dzieci z innych lokalizacji prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

W celu zadeklarowanie czy dziecko będzie obecne w przedszkolu czy też nie, należy uzupełnić ankietę, która znajduje się w dzienniku elektronicznym. Jej uzupelnienie zajmie Państwu 1 minutę.

• Ankietę wypełnia tylko jeden rodzic.
  • Ankieta jest obowiązkowa dla wszystkich dzieci, gdyż zastąpiła ona starą wersję papierowych deklaracji. Jest to spowodowana faktem dużej liczby zachorowań dzieci i niemożnością odebrania i uzupełnienia przez rodziców papierowych deklaracji.
  • Ankietę prosimy uzupełnić do 07 lutego 2024 r. (środa), do godz. 22. Po tym czasie będzie ona już niekatywna.

Sposób uzupełniania ankiety:

• logujemy się na e-dziennik,
  • szukamy niebieskiego kafelka z napisem "Ankieta",
  • klikamy napis "Otwórz" i uzupełniamy ankietę,
  • klikamy napis "Wyślij".